ZBIÓRKA OBJAZDOWA ODPADÓW 27.04.2017 r.

UWAGA!!!
OBJAZDOWA ZBIÓRKA 
ODPADÓW KOMUNALNYCH 

Zakład Usługowo-Handlowy „KARO” Józef Karczewski informuje, że w dniu 27 kwietnia 2017 r. (czwartek) odbędzie się objazdowa zbiórka odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie gminy Rogowo. 

Zbiórka odbędzie się w godzinach : od 8:00 do 16:00 

Podczas objazdu  zbierane będą wyłącznie zgłoszone odpady komunalne, wytworzone w gospodarstwach z domowych położonych w granicach administracyjnych gminy Rogowo. 

Zapotrzebowanie na przekazanie odpadów w ramach zbiórki objazdowej zbiera telefonicznie Zakład Usługowo-Handlowy „KARO” Józef Karczewski od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 16.00 w terminie do 26 kwietnia br. pod nr tel. 661 888 073. 

Rodzaje  odpadów komunalnych przewidzianych do zbiórki objazdowej:
1. odpady wielkogabarytowe
    meble, szafy, krzesła, kanapy, dywany, gumolit, duże zabawki, itp.
2. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny wyłącznie w postaci:
•    telewizorów, monitorów
•    chłodziarek, lodówek, zamrażarek,
•    pralek, zmywarek,
•    bojlerów, kuchenek elektrycznych i gazowych

WAŻNE!!! Nie będą zbierane inne rodzaje odpadów np. odpady budowlane i rozbiórkowe, które właściciel  nieruchomości może dostarczyć do Gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych.

WAŻNE!!! Odpady w ramach zbiórki objazdowej odbierane będą bezpośrednio z terenu Państwa nieruchomości. Zwracamy się z prośbą o wystawienie odpadów w miejscu umożliwiającym dojazd środkiem transportu, najlepiej w miejscu, w którym odbierane są odpady zbierane w pojemnikach lub workach.

metryczka


Wytworzył: Barbara Nowakowska - Wójt (18 kwietnia 2017)
Opublikował: Mariusz Gębicki (18 kwietnia 2017, 09:20:51)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 780